Körüklü Tente Sistemleri

Farklı tasarımları bulunan tenteler kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanan çeşitleri ile birçok alanda rahat bir şekilde uygulanabilir. Diğer tente çeşitlerine göre oval bir yapıya sahip olan körüklü tenteler dayanıklı ve kullanışlıdır. Ürün adını kapanıp, açılma esnasında körüğe benzer parçadan almaktadır. Çevresel faktörlerden etkilenmeden uzun yıllar rahat bir şekilde  Balkon ve Pencerelerde kullanım için özel olarak tasarlanan bu ürünün farklı renk ve desen seçeneğine sahip kumaşları bulunmaktadır.

Modern teknoloji ile geliştirilen yapısı sayesinde manuel ve uzaktan kumanda ile yönetme imkanı bulunan körüklü tente modelleri, yağmur ve güneş ışınlarına karşı sensör sistemi sayesinde otomatik açılma ve kapanma imkanı sunar. Yapımı bakımından oldukça zor bir işçilik isteyen körüklü tenteler, diğer modellere göre daha uygun fiyatlar ile daha az malzeme ile her alana uygulanabilir.

Körüklü Tente Modelleri

Ürün konusunda en kaliteli ve uzun yıllar verim alabileceğiniz dayanıklı malzemeleri tercih etmemiz, diğer firmalara göre fiyat farklılıkları oluşmasına neden olabilir. Öncelikle referanslarımızı incelemenizi tente konusunda hizmet almadan önce, mağdur olma durumunuzu ön plana alarak doğru kararlar vermeniz gerekmektedir. Cafe, Restaurant, Butik ve Mağaza vitrinlerin üst kısmı içinde dikkat çeken özelliği sayesinde en farklı tasarımlara sahip olan körüklü tentelere firmamızdan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s